skf_rgr70x75x97_pf
skf_rgr70x75x97_pf_2
skf_rgr70x75x97_pf
skf_rgr70x75x97_pf_2
SKF RGR 70X75X9.7-PF geleidering
 11,49 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving
  • Geleiding van polymeer
  • Langere levensduur
  • Indien niet op voorraad kunnen alternatieven worden geproduceerd door SKF SEAL JET systems
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 70 mm
  • Buitendiameter: 75 mm
  • Breedte: 9,7 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316574240401
  • Artikelnummer leverancier: SKF RGR 70X75X9.7-PF
Binnendiameter
70 mm
Buitendiameter
75 mm
Breedte
9,7 mm